Сенчанська сільська територіальна громада

С Е Н Ч А Н С Ь К А   С І Л Ь С Ь К А    Р А Д А
Лохвицького району Полтавської області

Р О З  П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

25   квітня 2018 року                                                                                                                    №28

Про  внесення змін до паспортів
бюджетних програм у 2018 році

Відповідно до статті 20 Бюджетного кодексу України, Правил складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 26 серпня 2014 року №836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» (зі змінами та доповненнями), зареєстрованим Міністерством юстиції України 10 вересня 2014 року №1103/25880, рішення Сенчанської сільської ради від 22.12.2017 року «Про  бюджет Сенчанської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік», розпорядження сільського голови №25 від 24 квітня 2018 року «Про внесення змін до показників бюджету Сенчанської об’єднаної сільської територіальної громади на 2018 рік»  внести зміни до паспортів бюджетних програм сільського бюджету на 2018 рік Сенчанської сільскої ради за:
1.  «Організаційне, інформаційне-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради,  районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад» (0210150)
2.  «Організація благоустрою населених пунктів» (0216030)

Паспорти бюджетних програм

Сільський голова                                        В.М.Лисий