Види оплачуваних громадських робіт

Перелік видів оплачуваних громадських робіт, які мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам сільської ради, її соціальному розвитку

1. Благоустрій та озеленення територій населених пунктів, об’єктів соціальної сфери, кладовищ, зон відпочинку, культових споруд, придорожніх смуг.
  2. Роботи, пов’язані з будівництвом або ремонтом об’єктів соціальної сфери    ( навчальних  закладів, закладів культури та охорони здоров’я, дитячих будинків).
  3. Сільськогосподарські та лісогосподарські роботи.
  4. Роботи, пов’язані з ремонтом теплопостачання та водопостачання, вулично-дорожньої мережі.
  5. Догляд за особами похилого віку та інвалідами, дітьми-сиротами, у тому числі тими, за якими здійснюється догляд благодійними фондами та громадськими організаціями, а також догляд за хворими у закладах охорони здоров’я.
  6. Роботи по заготівлі продуктів харчування на зимовий період для навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, дитячого садка.
  7. Впорядкування місць поховання загиблих воїнів, меморіалів, пам’ятників та пам’ятних місць.
  8. Роботи з відновлення та по догляду заповідників, пам’яток архітектури, історії та культури.
  9. Роботи, пов’язані із ремонтом приватних житлових будинків одиноких осіб, ветеранів війни, інвалідів, що проводяться за рішенням виконкому сільської ради.
  10. Робота з відновлення бібліотечного фонду в сільській бібліотеці, роботи в архівах з документацією.
  11. Роботи, пов’язані з відновленням та благоустроєм природних джерел та водоймищ, русел річки Сули.
  12. З інформування населення стосовно порядку отримання житлових субсидій, технічної підготовки документації та кур’єрської доставки;
  13. Доведення до підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, а також населення наказів військового комісара про оголошення мобілізації;
  14. Роботи, пов’язані з наданням допомоги учасникам АТО та членам їх сімей в закладах охорони здоров’я , соціальної сфери, інше;
  15. Роботи по заготівлі  дров  для одиноких громадян, інвалідів, ветеранів Великої Вітчизняної війни;
  16. Ремонтні роботи садиб одиноких громадян, інвалідів, ветеранів Великої Вітчизняної війни;
  17. Робота по обліку та обслуговуванню внутрішньо переміщених осіб;
  18. Благоустрій та утримання в належному стані цвинтарів.
  19. Інші види громадських робіт.
Сільський голова В.М.Лисий