Секретар сільської ради

Коротя Любов МиколаївнаФото без опису

- уродженка с. Сенча, Лохвицького району, Полтавської області. У 1990 році закінчила Сенчанську середню школу. З 1990 по 1995 рік навчалась у Полтавському державному педагогічному інституті ім. Короленка та отримала спеціальність «учитель української мови та літератури». Свою трудову діяльність розпочала у 1995 році у Сенчанській ЗОШ І-ІІІ ступенів на посаді вчителя української мови та літератури.

З 2013 року працювала на посаді заступника директора з виховної роботи Сенчанської ЗОШ.

З 2015 року – депутат Сенчанської сільської ради. Рішенням 10 сесії 7го скликання від 29.07.2016 р. була обрана секретарем Сенчанської сільської ради. Рішенням 1 сесії 7го скликання від 29.11.2017р. обрана секретарем Сенчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

Телефон: 095 915 8783