Про дотримання Правил благоустрою жителями Сенчанської ОТГ!

Шановні жителі Сенчанської ОТГ!

Виконавчий комітет Сенчанської сільської ради звертається до Вас з проханням привести та щоденно утримувати в належному санітарному стані закріплені за установами та домоволодіннями земельні ділянки та прилеглі до них території. Дотримуватися Правил благоустрою забезпечення чистоти і порядку в об’єднаній територіальній громаді. Підприємства, установи, організації, а також власники індивідуальних будинків зобов'язані прибирати прилеглі до їх домоволодінь території, крім закріплених за підприємствами комунального господарства. Власники приватних домоволодінь, в тому числі тих, що використовуються для сезонного та тимчасового проживання, зобов'язані прибирати прилеглу територію до домоволодіння по мірі забруднень, складувати побутові відходи і сміття в спеціально обладнаних місцях, забезпечувати своєчасний вивіз твердих побутових відходів та сплату за їх вивіз. Забороняється захоронення сміття на території земельних ділянок, на яких розташовані будинки. Керівники підприємств торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування зобов'язані забезпечити прибирання території, яка надана їм у користування в межах землевідведення. Кожен мешканець повинен усвідомлювати свою причетність і особисту відповідальність за чистоту і порядок в громаді. Вчасно проведена санітарна очистка території, вивезення сміття, зелені насадження є не тільки джерелом чистоти громади, його обличчям, а й станом нашого здоров’я.

Шановні жителі Сенчанської об’єднаної громади! Не будьмо байдужими! Подбаймо разом про чистоту нашої громади, бережімо красу та неповторність рідного краю разом!