Зміни до паспортів бюджетних програм 12.03.2018

Лохвицького району Полтавської області

Р О З  П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

12    березня  2018 року                                 №16

Про  внесення змін до паспортів

бюджетних програм у 2018 році

Відповідно до статті 20 Бюджетного кодексу України, Правил складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 26 серпня 2014 року №836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» (зі змінами та доповненнями), зареєстрованим Міністерством юстиції України 10 вересня 2014 року №1103/25880, рішення Сенчанської сільської ради від 23.02.2017 року «Про внесення змін до показників бюджету Сенчанської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік»:

1. Внести зміни до паспортів бюджетних програм сільського бюджету на 2018 рік Сенчанської сільскої ради за:
  • КПКВК 0210150  «Організаційне, інформаційне-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради,    районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад»
  • КПКВК  0211090  «Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної робот з дітьми»
  • КПКВК 0214060  «Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, центрів дозвілля та інших клубних закладів»
  • КПКВК  0216030 «Організація благоустрою населених пунктів»
  • КПКВК 0217680 «Членські внески до асоціації органів місцевого самоврядування»
  • КПКВК 0217691 «Виконання заходів за рахунок цільових фондів…»

Сільський голова                                        В.М.Лисий