Орієнтовний план роботи сільської ради

Рішенням 4 сесії сільської ради

сьомого скликання  від 19.01.2018 року

ПЛАН РОБОТИ

СЕНЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

На І квартал 2018 року

1. Про затвердження орієнтовного плану  роботи Сенчанської сільської ради на 2018 рік

2.Звіт про виконання сільського бюджету за 2017 рік.

3. Звіт СККП «Паросток» про використання бюджетних коштів за 2017 рік

4.Затвердження соціально-економічного розвитку території

На ІІ квартал 2018 року

1.Звіт про виконання сільського бюджету за І квартал 2018 року.

2. Про роботу державного реєстратора Сенчанської сільської ради за 2017 та І квартал 2018 року

3. Про хід виконання Програми освітлення вулиць сільської ради на 2018 рік

4. Про затвердження ставок податків

На ІІІ квартал 2017 року

1.Звіт про виконання сільського бюджету за І півріччя 2018 року.

2.Про внесення змін до бюджету.

3.Про підготовку закладів бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період.

4. Про роботу СККП «Паросток»

На ІV квартал 2017 року

1.Звіт про виконання сільського бюджету за 9 місяців 2018 року.

2.Про сільський бюджет на 2019 рік.

3.Звіт про виконання Програми «Соціального захисту населення Сенчанської сільської ради у 2018 році».

4.Звіт про виконання Програми «Сенча спортивна»

5. Про затвердженя звіту Сенчанського сільського голови

6.Земельні питання.

ПИТАННЯ, ЯКІ РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ ПОСТІЙНО

1.Про припинення права користування земельними ділянками, затвердження проектів землеустрою та технічної документації із землеустрою, надання в оренду земельних ділянок, продовження термінів користування земельними ділянками, надання дозволів на виготовлення технічної документації по оформленню права користування земельними ділянками юридичним і фізичним особам та внесення змін до рішень Лохвицької міської ради.

2.Про передачу земельних ділянок громадянам у власність, надання дозволів на виготовлення технічної документації по оформленню права власності та користування та внесення змін до рішень Сенчанської сільської ради.

3.Про надання повноважень щодо укладання договорів про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельних ділянок.

4.Про затвердження матеріалів вибору земельних ділянок та надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок .

5.Про надання дозволу підприємствам та організаціям комунальної власності на списання основних засобів, що перебувають у них на балансі.

6.Про надання дозволу на передачу основних засобів з балансу на баланс.

ІІ. ПРОПОЗИЦІЇ ДО ПЛАНІВ РОБОТИ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

Постійна комісія з  питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій;

1.Про затвердження звіту про виконання бюджету сільської ради за 2018 рік.

2.Про затвердження звіту про виконання бюджету сільської ради за І квартал 2018 року.

3.Про затвердження звіту про виконання бюджету сільської ради за І півріччя 2018 року.

4. Про внесення змін до бюджету сільської ради на 2018 рік.

5.Перевірка виконання рішень сільської ради, контроль по виконанню яких покладений на постійну комісію.

6.Попередній розгляд інших питань, які виносяться на обговорення сільської ради.

Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту;

1. Про встановлення податків та зборів на території Сенчанської сільської ради на 2018 рік.

2.Про діяльність комунального підприємства «Паросток»

3.Про стан організації вивозу побутових відходів та посилення контролю за вивезенням сміття у невстановлені місця

4.Перевірка виконання рішень сільської ради, контроль по виконанню яких покладений на постійну комісію.

5.Попередній розгляд інших питань, які виносяться на обговорення сільської ради.

Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток,  історичного середовища та благоустрою

1.Питання згідно з затвердженням Генерального плану Сенчанської сільської ради.

2..Про затвердження ставок орендної плати за землю у відсотках від нормативної грошової оцінки земель на 2018 рік.

3.Про стан інвентаризації земельних ділянок

Постійна комісія з гуманітарних питань, прав людини, законності, запобігання та протидії корупції, депутатської діяльності, етики та регламенту;

1. Про діяльність органів самоорганізації населення .
  2. Про стан законності та правопорядку .
  3. Про діяльність депутатів та депутатських комісій.
  4. Перевірка виконання рішень сільської ради, контроль по виконанню яких покладений на постійну комісію.
  5. Попередній розгляд інших питань, які виносяться на обговорення сільської ради.
  6. Про виконання положень Закону України «Про дошкільну освіту» в закладах дошкільної освіти
  7. Про виконання положень Закону України «Про позашкільну освіту» в закладах позашкільної освіти
  8. Про підготовку до проведення традиційного свята «День села».
  9. Перевірка виконання рішень сільської ради, контроль по виконанню яких покладений на постійну комісію.
  10. Попередній розгляд інших питань, які виносяться на обговорення сільської ради.

ІІІ. ДЕПУТАТСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

1. Організація депутатами загальних зборів мешканців житлових масивів та вибори ОСН житлових масивів
  2. Зустріч депутатів сільської ради з виборцями.
  3. Виступи депутатів сільської ради в ЗМІ.
  4. Звіти депутатів про проведену роботу.
  5. Участь депутатів сільської ради в проведенні загальносільських заході