Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Виконавчий комітет Сенчанської сільської ради  оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади :

Спеціаліста служби у справах дітей Сенчанської сільської ради.

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, повна вища педагогічна   освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем  (магістр, спеціаліст); стаж роботи в психологічній службі в системі освіти не менше 5-ти років; володіння державною мовою, основними принципами роботи на комп’ютері та основними програмними засобами.

Документи приймаються протягом 30 днів з дня публікації оголошення за адресою: с. Сенча, вул. Героїв України, буд. 8.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та її проходження;

заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту, копію документа, який посвідчує особу;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Додаткові відомості щодо основних функціональних обов’язків, розміру заробітної плати та умов проведення конкурсу можна одержати за тел. 99142.

Сільський голова                   Наталія СЛІПУХОВА

Розпорядження