Структура цілей Стратегії громади до 2027 року

Дата: 07.06.2021 22:16

БАЧЕННЯ до 2027 року за результатами SWOT-аналізу:

Сенчанська територіальна громада – економічно і соціальна розвинена та екологічно безпечна територія Миргородського району Полтавської області, що знаходиться на середній течії Сули. Мешканці громади шанують і пам’ятають власну тисячолітню історію, своїх славних предків, спільно розбудовують достойне сьогодення і з впевненістю дивляться у майбутнє.

Структура цілей Стратегії громади до 2027 року

Стратегічні цілі

Операційні цілі

Завдання

1.Економічний розвиток громади і продуктивна зайнятість.

1.1.Створення сприятливих передумов для розвитку малого бізнесу та залучення інвестицій

1.1.1. Інституції місцевого економічного і територіального розвитку, підтримки підприємництва і фермерства та залучення інвестицій.

1.1.2. Розроблення схеми планування території громади.

1.1.3 Сприяння розвитку дрібного аграрного виробництва та сімейних фермерських господарств.

1.2.Підтримка розвитку туризму

1.2.1. Створення туристичних продуктів.

1.2.2. Активна туристична промоція громади

1.2.3 Розвиток та покращення туристичної інфраструктури.

2.Поліпшення якості життя мешканців громади

2.1.Підвищення безпеки, привабливості і функціональності середовища громади

2.1.1. Розвиток інфраструктури безпеки громади.

2.1.2. Розвиток громадських просторів.

2.1.3. Налагодження комунікацій у громаді та формування місцевої ідентичності.

2.2. Підвищення рівня екологічної безпеки  та   впровадження енергоефективних технологій

2.2.1. Організація роздільного збору ТПВ.

2.2.2. Підвищення рівня екологічної свідомості населення.

2.2.3. Покращення благоустрою територій населених пунктів.

2.2.4. Удосконалення, будівництво та реконструкція мереж системи водовідведення та водопостачання.

2.2.5. Сприяння впровадженню енергозберігаючих технологій, альтернативних джерел енергії і перехід до безвуглецевих енергетичних технологій

2.3. Розвиток інфраструктури та підвищення якості  соціальних та культурних послуг

2.3.1. Покращення транспортної доступності та стану транспортної інфраструктури.

2.3.2 Покращення інфраструктури освітніх закладів, підвищення якості освітніх послуг.

2.3.3. Покращення інфраструктури закладів охорони здоров’я, підвищення якості медичних послуг.

2.3.4. Покращення інфраструктури закладів культури та спорту для підвищення якості послуг.