ПРОТОКОЛ №7 засідання Постійно діючої комісії з питань техногенно- екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Сенчанської ТГ

Дата: 29.04.2021 09:51

СЕНЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

вул. Героїв України 8, с. Сенча  Миргородський район  Полтавської області, 37254, тел/факс (05356)

99142, 99535 Код ЄДРПОУ 41830654 електронна пошта: 41830654@mail.gov.ua

ПРОТОКОЛ №7

«26» квітня 2021 р.                                                                     с. Сенча

голова комісії:

Голова Сенчанської сільської ради Сліпухова Н.В.

Секретар комісії:

Відповідальна особа з цивільного захисту населення Дробот О.Ю.

Присутні:

Члени місцевої Постійно діючої комісії з питань ТЕБ і НС Сенчанської ТГ

Засідання комісії проходило в дистанційному режимі, шляхом телефонного опитування членів комісії з питань техногенно- екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Сенчанської ОТГ

Порядок денний:

Про заходи щодо запобігання виникненню пожеж в екосистемах, у тому числі протидії масовим лісовим пожежам та захисту населених пунктів і об’єктів, розташованих на території Сенчанської ТГ.

1.СЛУХАЛИ:

Інформацію Лохвицького районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області.

ВИРІШИЛИ:

1. Інформацію Лохвицького районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області взяти до відома.

2. Затвердити план-графік проведення комісійних обстежень населених пунктів, об’єктів суб’єктів  господарювання, які межують або знаходяться в межах лісових масивів на території Сенчанської сільської ради (Додаток 1)

3. Створити місцеву комісію з обстеження населених пунктів, об’єктів суб’єктів  господарювання, які межують або знаходяться в межах лісових масивів на території Сенчанської сільської ради. (Додаток 2)

Термін виконання: до 28 квітня 2021 року

4. Комісії з обстеження населених пунктів, об’єктів суб’єктів  господарювання, які межують або знаходяться в межах лісових масивів на території Сенчанської сільської ради:

4.1 Здійснити комісійні обстеження населених пунктів, об’єктів суб’єктів господарювання, які межують або знаходяться в межах лісових масивів (лісокористувачів усіх форм власності), у тому числі з об’єктами природно-заповідного фонду» відповідно до затвердженого плану-графіку, та за результатами проведення обстежень забезпечити вжиття заходів щодо усунення виявлених недоліків у повному обсязі. Дані обстеження проводити із суворим дотриманням належних протиепідемічних заходів в умовах запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СOVID-19  .

Термін виконання : відповідно до плану – графіку

4.2. Визначити комплекс заходів та реально опрацювати дії щодо можливої евакуації громадян з населених пунктів та об’єктів, які знаходяться поблизу лісових масивів та створити запас необхідних матеріальних ресурсів (техніка, резерв ПММ, тощо) для проведення безпечної евакуації населення у разі загрози виникнення масштабних лісових пожеж.

Термін виконання: до 21 травня 2021 року

5. Сенчансьму та  Вирішальненському МПО:

5.1 Організувати цілодобове чергування в населених пунктах, які межують або знаходяться в межах лісових масивів

Термін виконання: постійно

6. Виконавчому комітету Сенчанської сільської ради та Старостам старостинських округів Сенчанської ТГ:

6.1 Продовжити широке інформування з висвітленням в ЗМІ роз’яснювальної роботи із застереження та питань дотримання правил пожежної безпеки в лісових масивах, екосистемах та рекомендацій щодо дій у разі виникнення пожежі у лісовому масиві.

6.2 Опрацювати питання щодо оповіщення населення у разі загрози

виникнення пожеж.

Термін виконання: протягом ножежонебезпечного періоду

Голова комісії:                                                       Наталія СЛІПУХОВА