Розпочалося опитування мешканців громади в рамках роботи над "Екологічною стратегією Сенчанської ОТГ"

Дата: 04.01.2021 15:07

Робота проводиться за підтримки Аналітичного Центру "Бюро економічних та соціалних дослідженнь".  Проєкт "Екологічна Стратегія Сенчі"  реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.
         EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

АНКЕТА ДЛЯ ОПИТУВАННЯ МЕШКАНЦІВ СЕНЧАНСЬКОЇ ОТГ

Завантажити!