Надання ордеру на житлове приміщення

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

Надання ордеру на житлове приміщення

(назва послуги)

1. Суб’єкт надання послуги (місцезнаходження, режим роботи, телефон та адреса електронної пошти та веб-сайту)

Виконавчий комітет Сенчанської сільської ради

вул. Героїв України, 8, тел. 99142 , 99131,

email: sencharada@ukr.net

1. Перелік документів

Паспорти,  та при наявності свідоцтва про народження членів сім”ї.

1. Платність (якщо послуга платна, то: розмір та порядок внесення плати, банківські реквізити)

Безкоштовно

1. Строк надання (днів)

30 днів

1. Результат послуги

Надання ордеру на житлове приміщення відповідно рішення виконавчого комітету Лохвицької міської ради, та протоколу громадської комісії з житлових питань, громадянам які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку.

1. Способи отримання відповіді (результату)

Письмово або по телефону (за проханням заявника)

1. Акти законодавства (що регулюють порядок та умови надання адміністративної послуги)

Житловий кодекс Української РСР від 30.06.1983 №5464-Х.

Правила обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень Українській РСР, затверджені постановою Ради Міністрів УРСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.1984 №470.