Сенчанська сільська територіальна громада
Полтавська область, Миргородський район

Оголошення

Про оплату навчання працівників, які виконують роботи, пов’язані з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами й агрохімікатами.

13:23 26.04.2021

Служба у справах дітей інформує

21 квітня 2021 року працівники  служби у справах дітей Сенчанської сільської ради Самотуга О.В. та  Гальченко Ю.В.  спільно з інспектором ювенальної превенції Миргородського РВП Шагаєвою К.М., дільничним офіцером поліції Степаненком Я.М., спеціалістом  відділу соціальної роботи ЦНСП Лохвицької міської ради Богодіст О.О., провідним спеціалістом служби у справах дітей  виконавчого комітету Лохвицької міської ради Поповою О.М., здійснили виїзди  в сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах у селах: Сенча, Потоцьківщина, Вовківське, Вирішальне. Відвідано 7 сімей, в яких виховується 16 дітей. Батькам надані рекомендації щодо забезпечення належних умов проживання дітей та роз’яснено юридичні наслідки ухиляння від батьківських обов’язків, роздано гуманітарну допомогу родинам.

13:21 26.04.2021